Jamaica Coastal Getaway Βίλα
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη στην πόλη Discovery Bay Jamaica Coastal Getaway Βίλα αποτελεί ένα κατάλυμα με 2 υπνοδωμάτια και διαθέτει εσωτερική αυλή με θέα στη θάλασσα. Περιλαμβάνει εξοπλισμένη κουζίνα και 2 μπάνια.
Είναι μόνο 10 λεπτά οδικώς μέχρι Σπήλαια Green Grotto και 15 λεπτά οδικώς μέχρι Gallery Joe James. Το κέντρο της πόλης Discovery Bay απέχει 1 χλμ. Οι επισκέπτες θα απολαύσουν πιάτα τζαμαϊκανής κουζίνας που σερβίρουν στο Bayritz, το οποίο βρίσκεται 350 μέτρα μακριά.
Υπάρχουν επίσης παραλίες με δωρεάν Wi-Fi.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Columbus Park1921 χλμ.
- Green Grotto Main Entrance2516 χλμ.
- Πάρκο Puerto Seco Beach Park309 χλμ.
- Golf Club at Jewel Runaway Bay4131 χλμ.
- Σπήλαια Green Grotto2400 χλμ.
- Immaculate Heart of Mary860 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Ότσο Ρίος51 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ιδιωτική παραλία
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
- Κάρτα-κλειδί
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Jamaica Coastal Getaway Βίλα;
Οι πελάτες της η Jamaica Coastal Getaway Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Ότσο Ρίος από η Jamaica Coastal Getaway Βίλα;
Η Jamaica Coastal Getaway Βίλα απέχει 55 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Ότσο Ρίος. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Jamaica Coastal Getaway Βίλα;
Η Jamaica Coastal Getaway Βίλα δέχεται μόνο American Express, Maestro και Discover.